vadamap.iauec.ac.ir | سایت vadana | ورود به سامانه وادانا دانشگاه آزاد

معرفی سامانه وادانا دانشگاه آزاد vadamap.iauec.ac.ir

پایگاه الکترونیکی آموزش مجازی دانشگاه آزاد به آدرس vadamap.iauec.ac.ir اخیرا با هدف برگزاری کلاس ها و ارائه خدمات تحصیلی به دانشجویان این دانشگاه به صورت مجازی فعال شده است تا دانشجویان بتوانند از راه دور، آموزش دریافت نمایند.

دانشجویان با استفاده از این سایت می توانند کلاس های درسی خود را به صورت آنلاین بگذرانند. به منظور وارد شدن و بهره بردن از امکانات این سامانه، می بایست با نحوه ورود و خدمات ارائه شده آن آشنا باشید.

با توجه به اهمیت آشنایی دانشجویان مقاطع مختلف دانشگاه آزاد با سایت vadana ، در ادامه این مقاله مراحل و راهنمای تصویری نحوه ورود به سامانه وادانا دانشگاه آزاد به نشانی vadamap.iauec.ac.ir را ارائه داده ایم .

برای اطلاع از نحوه ورود به سامانه وادانا دانشگاه آزاد

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره: 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

نحوه ورود به سامانه وادانا دانشگاه آزاد vadamap.iauec.ac.ir

همانطور که پیش از این نیز اشاره شده است ، آموزش های برخط نیمسال گذشته دانشگاه آزاد از طریق سایت lmsmap.iauec.ac.ir انجام شده است . دانشجویان دانشگاه آزاد با ورود به این سامانه و انتخاب سایت استان محل تحصیل خود می توانستند در کلاس های غیر حضوری و آنلاین حاضر شوند .

با توجه به کاستی های موجود در این سامانه و برخی اشکالات گزارش شده از سوی دانشجویان ، دانشگاه آزاد با راه اندازی سامانه ای پیشرفته تر ، خدمات ارائه شده به دانشجویان را بهبود داده است . سایت وادانا دانشگاه آزاد سامانه جدید جایگزین سایت lmsmap.iauec.ac.ir می باشد .

مراحل ورود به سامانه وادانا دانشگاه آزاد vadamap.iauec.ac.ir :1 – ورود به سایت اصلی وادانا به نشانی vadamap.iauec.ac.ir2 – انتخاب استان و واحد محل تحصیل از روی نقشه ارائه شده3 – ورود به سامانه با درج نام کاربری و رمز ورود4 – مشاهده آموزش های ارائه شده برای دانشجو و حضور در جلسات

نام کاربری و رمز ورود به سامانه وادانا می تواند یکی از حالت های زیر باشد :

نام کاربری : شماره دانشجویی / رمز عبور : کد ملینام کاربری : کد ملی / رمز عبور : کد ملینام کاربری : کد ملی / رمز عبور : شماره موبایل

راهنمای تصویری نحوه ورود به سامانه وادانا دانشگاه آزاد vadamap.iauec.ac.ir

همانطور که توضیح داده شد آموزش های مجازی دانشگاه آزاد از طریق سامانه وادانا به نشانی vadamap.iauec.ac.ir انجام می شود . دانشجویان این دانشگاه پس از انتخاب واحد و پرداخت شهریه دانشگاه آزاد می بایست طبق تقویم آموزشی اعلام شده از سوی واحد محل تحصیل در کلاس های مجازی شرکت کنند .

به منظور سهولت ورود دانشجویان به سامانه وادانا دانشگاه آزاد و آگاهی از بخش های مختلف ، امکانات و آموزش های این سایت ، در ادامه راهنمای تصویری نحوه ورود به سامانه وادانا دانشگاه آزاد به نشانی vadamap.iauec.ac.ir را ارائه داده ایم .

1 – ورود به سامانه وادانا و انتخاب استان محل تحصیل از روی نقشه ارائه شده

2 – انتخاب واحد محل تحصیل از لیست ارائه شده

3 – ورود به صفحه اختصاصی واحد محل تحصیل و وارد کردن نام کاربری و رمز ورود

4 – ورود به صفحه شخصی و انتخاب درس مورد نظر از میان گزینه های ارائه شده

5 – انتخاب شماره کلاس و ورود به صفحه بعدی

6 – انتخاب گزینه پیوستن به کلاس

7 – ورود به کلاس با انتخاب گزینه ” open in application “

برای ورود به سامانه وادانا دانشگاه آزاد کلیک کنید

اگر پس از مطالعه مراحل ورود به سامانه وادانا دانشگاه آزاد vadamap.iauec.ac.ir برای ورود به این سایت دچار مشکلی شدید می توانید از طریق تماس تلفنی با کارشناسان سامانه سبز مشاور پاسخ سوالات خود را دریافت کنید .

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

منبع:
https://sabzmoshaver.com/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *