کارآموزی چیست؟ یک فرصت شغلی عالی برای کارآموزان | رشدانا


رضا پوررشدانا

پاسخ

یه تبلیغ دیدم نوشته بود، شانزدهمین برنامه رشداموزی رشدانا
گفتم یه دوره دیگه و مجموعه هایی که میخوان به صورت انلاین دوره برگزار کنند تا بتونن مخاطب جذب کنند و پول بگیرن، ولی دیدم نوشته رایگان و منم گفتم حالا برم و ببینم چی میشه
ثبت نام کردم و اولین قدم را برداشتم، برای پیام اومد که پذیرش اولیه شدم و باید مراحل گزینش که ازمون و مصاحبه بود را انجام بدم، گفتم بریم جلوتر ببینم چی میشه و رفتم جلو
مجددا برام پیام اومد، نتایج اعلام شده، برین تو سایت زیر و مشاهده کنید، اینجا دیگه حس روز اول را نداشتم، چون حداقل گفتم کلی مراحل گزینش را جلو رفتم و حس برتری در این رقابت رو میخواستم کسب کنم، وقتی کلیک کردم دیدم نوشته شما پذیرش شدید با بورسیه 70 درصد و ظاهرا باید هزینه پرداخت میکردم ولی منکه دیده بودم رایگان هست و ظاهرا نتونسته بودم فرصت بورسیه 100 درصد را کسب کنم. مردد بودم که بالاخره پرداخت بکنم یا نه، یه بررسی دقیق تری کردم و دیدم از رشدانا نکات خیلی خوبی در شبکه های مختلف نوشته شده و نمیدونم چرا با اینکه اصلا قصد شرکت در دوره های انلاین را نداشتم (به خاطر بی کیفیتی) ولی بازم یه حسی بهم گفت اینم برو و منم ثبت نام رو با پرداخت هزینه طبق بورسیه ای که شده بودم انجام دادم و منتظر جلسه اول بودم.
از جلسه آنلاین اول حس خوب هماهنگی و نظم و برنامه ای که در پشت صحنه وجود داره و طبق همین برنامه جلو میره، خاطر منو جمع کرد که این دوره با بقیه دوره ها فرق میکنه. تا قبل از اینکه جلسه اول تموم بشه، تیم شدیم و یه سری موارد هم مشخص شد و در نهایت جلسه اول تموم شد.
از اینجا به بعد تا همین لحظه که در انتهای دوره به سر میبرم، میتونم بگم این دوره بهترین دوره آنلاینی بود که شرکت کردم و اگر اینو میدونستم حاضر بودم هزینه کامل هم پرداخت کنم چون واقعا برای این دوره مشخص هست که برنامه ریزی شده، چندین نفر وقت میزارن و از همه مهمتر، کیفیت برگزاری مهمترین نکته هست که باعث شده من امروز بگم دوره های رشدانا یه چیز دیگه هست.
به نظرم این دوره باعث میشه شما از یک دوگانگی که توی روح و روان تون هست در بیاین و بالاخره تصمیم بگیرین که در چه حوزه ای ادامه مسیر بدید، تو رشدانا یاد گرفتم که من رشد نمیکنم مگر اینکه کمک کنم دیگران رشد کنند. توی رشدانا یاد گرفتم که نباید به همه دوره ها به یک چشم نگاه کرد و بالاخره بعضی موقع ها چنین دوره های با کیفیتی هم هست. رشدانا به من ثابت کرد هنوز مردانی از جنس معرفت و عشق هستند که فقط به رشد من و دیگران فکر میکنند چون مطمئن هستن که اگر من رشد کنم، اونا هم رشد می کنند. مردان و زنان زیادی دخیل هستند قطعا ولی من از مهندس پورعلی (مرد خوش صدای پر انرژی) و مسئولین رشدانا به نمایندگی از کل عوامل این دوره تشکر میکنم. نمیدونم دوره های حضوری چطوری بوده ولی 100 درصد میدونم که این دوره همینطور که انلاین بود، کیفیتی برابر یا حتی بیشتر از دوره های حضوری داشت و من از این موضوع خیلی خوشحالم.
اینا رو ننوشتم که برای رشدانا تبلیغ کنم، نیازی نداره به نظرم به تبلیغات، بیشتر هدفم این بود که بنویسم شاید یه روزی شما خوندی و توی تصمیم گیری که داری انجام میدی تاثیر بزاره، مطمئن باش اگر الان داری هزینه می کنی، فردا همین رشدانا کاری میکنه که 7 برابر برداشت کنی.
بعضی اوقات مسیر زندگی ادم عوض میشه و در اینده به اون لحظه زندگی به عنوان نقطه عطف زندگیت نگاه میکنی. برای این نقطه عطف چقدر حاضری هزینه مالی و غیر مالی کنی؟ پس الان وقتشه، شروع کن

منبع:
https://www.roshdana.com/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *