ویلا شهرکی چیست؟ | ویلا آرکو | خرید و فروش ویلا در شمال کشور

ویلا شهرکی چیست؟

ارسال شده توسط مدیر محتووا بر 1400-03-19
عمومی
0

ویلا شهرکی یکی از جدیدی ترین انواع شهرک سازی در کشور است که خیلی زود مورد توجه افرادی قرار گرفت که به دنبال خرید ویلا در مناطق تفریحی بودند. این نوع شهرک سازی با توجه به محدودیت هایی که دارد، مزایای بیشتری را برای افراد به همراه دارد. از سوی دیگر نیز برخی از ویژگی های این نوع شهرک سازی سبب شدهاست تا این محدودیت ها به چشم نیاید و افراد با تمایل کامل اقدام به خرید این نوع ویلاها نمایند. ساختن ویلا های شهرکی در مناطق دل انگیز شمال کمک کرده است تا علاقه به سرمایه گذاری و بهره مندی از این نوع سازه ها بسیار متداول شود و حتی نظر افرادی که علاقه مند به ویلاهای شخصی هستند را به خود جلب نماید. امنیت، مراکز رفاهی، مراکز تفریحی، ساحل اختصاصی، محل های تفریح و … تنها گوشه ای از این امکانات است.

امکانات ویلای شهرکی

یکی از ویژگی هایی که ویلاهای شهرکی را بسیار جذاب کرده است، وجود امکانات رفاهی است. این شهرک ها با داشتن امکاناتی خاص، داشتن ویلا در این شهرک ها را بسیار دلپذیر کرده است. باشگاه اختصاصی، زمین های تنیس، فوتبال و …، مکان های تفرجگاهی، فضای سبز اختصاصی، محل های تفریح، ساحل اختصاصی، زمین بازی کودکان و … اشاره کرد. همچنین زیرساخت های تاسیساتی به کار گرفته در این مناطق، نگرانی از بابت قطعی آب، برق، گاز و تلفن را برطرف می نماید. وجود نگهابانی و مدیریت شهرک های ویلایی، کمک کرده است که همواره افارد صاحب ویلا بدون هیچ نگرانی و دغدغه ای در این شهرک ها رفت و آمد داشته باشند و بدون داشتن نگرانی از اتفاقات ناگواری چون سرقت، آسیب رساندن به اموال و … ویلای خود، در هر زمان از سال به اقامتگاه خود دسترسی داشته باشند. همچنین تعبیه کارت ورود و خروج برای مهمانان این شهرک ها، بر امنیت و کنترل ورود و خروج افراد به این مناطق را آسان کرده و بر امنیت و حراست از آن افزوده است. از سوی دیگر موضوع مهمی که بر مزایای این نوع شهرک ها می افزاید، بحث پرداخت شارژ و تقسیم شدن هزینه های جاری نگه داری از شهر است. به این شکل که هر ویلا با پرداخت مبلغی مشخص به نگه داری و تامین امکانات ویلا کمک کرده و لازم نیست هزینه های گزافی را بابت این کارها پرداخت نمایند.

خرید ویلای شهرکی

با توجه به انبوه سازی و شکل ساخت و ساز در مدل شهرک سازی، هزینه های ساخت کمی پایین تر است. از این رو می توان با اختصاص هزینه ای معقول در شمال کشور صاحب ویلا شد. البته باید به این موضوع توجه داشت که نوع ویلا و خرید و فروش آن بسیار مهم است و رنج قیمت هایی که ممکن است در شهرک های مختلف از سوی صاحبان آن ها ارایه گردد، بسیار متفاوت باشد. برای کسانی که پول دارند و در جستجوی سرمایه گذاری هستند، خرید ویلاهای شهرکی یکی پیشنهاد های بسیار خوب برای سرمایه گذاری هستند. داشتن یک ملک در چنین مناطقی علاوه بر تامین نیاز های تفریحی افراد، کمک می کند تا پول بی ارزشنشود و دائما ارزش خود را حفظ نماید.

 

مزایای ویلای شهرکی

مزایای ویلاهای شهرکی دست کمی از ویلا های شخصی ندارد. داشتن استخر روباز و سربسته، جکوزی، داشتن تراس رو به دریا یا جنگل، استفاده از سیستم های گرمایشی و سرمایشی فوق العاده قوی با امکان تامین گرما و سرما در هر فصل، فضای سبز اختصاصی، پارکینگ شخصی داشتن تجهیزات ارتباطی مناسب مانند ماهواره و اینترنت پرسرعت، روف گاردن، بهره مندی از باربیکیو، آلاچیق و محل اختصاصی نشستن در فضای باز از مهم ترین مزایای این ویلا هاست. همچنین استفاده از معماری مدرن در طراحی سازه های این شهرک ها بر زیبایی و چشم نوازی آن افزوده است. از سوی دیگر استفاده از دکوراتور های حرفه ای و مجرب در طراحی قسمت های داخلی هر ویلا سبب شده است تا چینشی بی نظر و منازل در زمان تحویل به صروت تمام مبله ارایه شود که این موضوع بر جذابیت ویلای شهرکی افزوده است. تفاوت طراحی هر اتاق با یکدیگر، انتخاب و چنیش درست و زیبای صندلی ها و مبل های اختصاصی برای هر قسمت ویلا کمک کرده است تا فرد در زمان خرید بدون نیاز به هیچ چیز، با یک مجموعه کامل روبرو شود که پاسخگوی همه نیازهای تفریحی فرد است.

منبع:
https://vilaarco.ir/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *