ویدیو جدید فاش شده از Elden Ring تقلبی بوده است – میرد

این کلیپ شش ثانیه‌ای از یک ویدیوی سه‌بعدی ساخته شده است. در ادامه با میرد همراه باشید.

به تازگی، یک کلیپ با عنوان گیم‌پلی فاش شده از بازی Elden Ring، ساخته‌ی استودیوی فرام‌سافتور (FormSoftware)، منتشر شده است. این ویدیو به سرعت در حال انتشار در سطح اینترنت است و نگاهی کوتاه از یک محیط ارائه می‌دهد.

با توجه به نحوه پدیدار شدن و انتشار این ویدیو در فضای مجازی به نظر می‌رسید که واقعی باشد؛ اما نیست. همان‌طور که توسط وبسایت ردیت (Reddit) تشخیص داده شد، این ویدیو در واقع از یک محیط سه بعدی به نمایش گذاشته شده که توسط جک فن، طراح مستقل سه بعدی، در وبسایت آرت استیشن (ArtStation) منتشر شده است و جک فن اظهار داشت که این اثر به شدت از سری دارک سولز (Dark Souls) الهام گرفته شده. ویدیوی کامل را می‌توان در زیر مشاهده کنید.

 

جک فن افزود از اینکه بخش‌هایی از ویدیوی او به عنوان ویدیوی جعلی بازی Elden Ring منتشر شده، خوشحال است. اگرچه از «نا امید شدن مردم» ابراز تاسف کرد و واقعی نبودن ویدیوی فاش شده را تایید کرد. در این میان، شایعه شده که بازی Elden Ring در نمایشگاه E3 2021 حضور داشه باشد؛ به ویژه اینکه باندای نامکو (Bandai Namco)، ناشر سری بازی‌های Elden Ring، نیز در این نمایشگاه شرکت کرده است.

شرکت کادوکاوا (Kadokawa)، شرکت مادر استودیوی فرام‌سافتور، در گزارش مالی اخیر خود اشاره کرد که عناوین جدیدی را در سال مالی آینده منتشر خواهد کرد. این می‌تواند به معنای انتشار بازی Elden Ring مدتی پس از 12 فروردین 1401 شمسی (1 آوریل 2022) و قبل از 11 فروردین 1402 شمسی (31 مارس 2023) باشد. با این حال، مثل همیشه، باید منتظر جزئیات بیشتری باشیم.

منبع: Gamingbolt

برچسب ها: Dark SoulsE3Elden Ring

منبع:
https://.ir/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *