معرفی بهترین کتاب‌های تبلیغات دیجیتال ایران و جهان | آکادمی دیجیتال مارکتینگ دهبان

۴- Impacts of Online Advertising on Business Performance

این کتاب اثر Tereza Semerádová می باشد. ایجاد تصویری از برندها برای فروش محصولات تبلیغاتی  تبلیغات دیجیتالی را به عنوان ابزاری مهم برای دستیابی به اهداف بازاریابی و تجارت در بسیاری از شرکتها تبدیل کرده است. به منظور گسترش پایه های فن، ترویج فرهنگ شرکت و ایجاد ارتباط با مشتریان فعلی، متخصصان مشاغل نظارت بر تأثیر تبلیغات خود را در اولویت اصلی قرار داده اند.

معرفی بهترین کتاب‌های تبلیغات دیجیتال ایران و جهان 4تأثیر تبلیغات آنلاین بر عملکرد تجاری، مجموعه ای از تحقیقات نوآورانه است که پیشینه نظری ارائه شده در تحقیقات علمی را با تجربه عملی و داده های زندگی واقعی ناشی از کمپین های تبلیغاتی واقعی و ترافیک وب سایت ارائه می دهد. این کتاب ضمن برجسته کردن مباحث از جمله تجزیه و تحلیل داده ها، تبلیغات دیجیتالی و رفتار مصرف کننده، به صورت ایده آل برای مدیران، بازاریابان، تبلیغ کنندگان، اداره های تجاری، محققان، متخصصان صنعت، سرمایه گذاران، دانشگاهیان و دانشجویان درگیر مدیریت فعالیت های بازاریابی آنلاین طراحی شده است.

۵- Pinterest Secrets Revealed

Pinterest قطعاً یکی از کم ارزش ترین سیستم عامل های بازاریابی در خارج از کشور است که امروز فرصت بزرگی را برای بازاریابی شما ایجاد می کند! در حقیقت، Pinterest از آنجا که بسیار منحصر به فرد است به این دلیل که ۵۵٪ از افراد روی سکو از Pinterest برای خرید استفاده می کنند و ۹۰٪ کاربران بسیار فعال از سایت برای تصمیم گیری در خرید استفاده می کنند!

معرفی بهترین کتاب‌های تبلیغات دیجیتال ایران و جهان 5در این کتاب، به شما آموزش می دهد که چگونه از Pinterest برای درگیر شدن با مخاطبان خود برای ایجاد مشاغل خود، ایجاد پیشروها و حضور برند خود در این بستر باورنکردنی استفاده کنید. این راهنما دقیقاً آنچه را که شما باید بدانید برای موفقیت در بازاریابی Pinterest امروز به شما یاد می دهد، آموزش می دهد.

در اینجا فقط بخشی از مواردی که در این کتاب یاد خواهید گرفت آمده است:

چرا Pinterest به تلاش بازاریابی کمتری نیاز دارد اما نتایج شگفت انگیزی را به همراه دارد
نحوه ایجاد ترافیک پایدار و منفعل با پین خود
هک های کلیدی برای افزایش رتبه پین ​​خود
چگونه می توانید پین های خود را به قسمت جلوی Smart Home Feed قرار دهید
how دقیقاً چگونه بهینه سازی تصاویر و توضیحات خود را برای افزایش موفقیت پین خود انجام دهید
نحوه ایجاد یک حساب کاربری Pinterest
tips نکاتی کلیدی که برای ساختن یک حساب کاربری موفق Pinterest در دراز مدت لازم است بدانید
حداقل تعداد دنبال کننده ای که در صورت شروع کار باید برای آنها هدف داشته باشید
چگونه می توان از گروه تابلوها برای رسیدن به مخاطبان هدف خود استفاده کرد
نحوه بهینه سازی کلمات کلیدی پین و تخته برای حداکثر قرار گرفتن در معرض
و خیلی، خیلی بیشتر

۶- AFFILIATE MARKETING FOR BEGINNERS

این کتاب نوشته رابرت کینگ است. راهنمای گام به گام که اسرار را برای تبدیل شدن به یک بازاریاب برتر کسب درآمد اینترنتی از طریق تبلیغات و فروش محصولات توسط بهترین برنامه وابسته به شما می گوید. آیا همیشه آرزو داشتید که از زندگی خود و یا هر مکانی که می خواهید راحت کار کنید. بازاریابی افیلیت یک الگوی تجاری بسیار متفاوت است و از طریق این کتاب، هر کس می تواند طی چند هفته این کار را انجام دهد.

معرفی بهترین کتاب‌های تبلیغات دیجیتال ایران و جهان 6با خرید این کتاب خواهید فهمید:

تجارت آنلاین چیست که به شما امکان می دهد بدون تماس با تأمین کنندگان و مشتریان، از خانه خود درآمد کسب کنید
چگونه می توان بازاریابی وابسته را از ابتدا همراه با مهارت های لازم یاد گرفت؟
۴ استراتژی اثبات شده برای ارتقاء مشاغل وابسته و مقیاس کردن درآمد خود در سطوح بسیار بالا.
چگونه بهتر بتوانید وقت خود را برای کار کمتر مدیریت کنید اما بارورتر باشی؟

قبل از شروع بدانید اشتباهاتی که همه مبتدیان انجام می دهند وجود دارد و از صرفه جویی در وقت و هزینه خودداری می کنید. نویسنده این کتاب یک متخصص در تجارت آنلاین است و سالها فعالیت در پشت سر او و ده ها وبلاگ فعال وابسته است. اما زبان مورد استفاده بسیار ساده است و به شما امکان می دهد مراحل ذکر شده را دنبال کنید و به هدف برسید. حتی اگر یک مبتدی مطلق و بدون مهارت های فنی و تجربه بازاریابی باشید، می توانید از طریق بازاریابی شرکت های وابسته با کمک این راهنمای گام به گام، درآمد صفر ایجاد کنید.

۷- Affiliate Marketing:

نوشته مایکل رابرت فورتونات است. بازاریابی وابسته: راهنمای گام به گام اثبات شده برای مبتدیان برای یادگیری همه اسرار کسب درآمد آنلاین با استفاده از تبلیغات پرداخت شده از بلیط کم به برنامه های بلیط بالا! چیزی است که شما باید بخرید! در فصل اول تمام اطلاعات موردنیاز برای یادگیری اصول بازاریابی شرکت های وابسته، آنچه در آن است و چرا باید آن را دنبال کنید، در اختیار شما قرار می دهد. فصل های زیر به گونه ای ترتیب داده شده است که با پیشرفت، تمام سوالات خود را پاسخ می دهید. در اینجا نسخه خلاصه ای از کلیه راهکارهای کلیدی که در این کتاب ذکر شده است آمده است: شما نمی توانید محتوای تصادفی ایجاد کنید.

محتوای شما باید بهترین کاری باشد که می توانید انجام دهید و باید معتبر باشد. محتوای کم کیفیت عذاب کسب و کار بازاریابی شرکت های وابسته شما خواهد بود؛ شما باید محصولاتی را تبلیغ کنید که شخصاً آنها را دوست داشته باشید یا به آنها اعتقاد داشته باشید. چیزی را به این دلیل که تنها برای  شما سود داشته باشد تبلیغ نکنید، بلکه همیشه محتوای خود را در کمک به مردم هدف  قراردهید. سپس وبلاگ های خود را بنویسید ؛ اهداف خود را تنظیم کنید و هنگامی که به آنها ضربه زده اید، در حالی که یک ROI پایدار را در کنار خود نگه دارید، با بهینه سازی شروع کنید؛ هنگامی که به موفقیت خاصی رسیده اید، سعی نکنید انجام دهید. همه چیز به تنهایی اتوماسیون برخی از کارها؛ هنگامی که شما یک وب سایت ایجاد کرده اید، سعی کنید دیگری را با محصولات جدید ایجاد کنید یا دست خود را با طاقچه دیگری امتحان کنید. این به شما کمک می کند تا تجارت خود را گسترش دهید؛ و خیلی بیشتر…!

معرفی بهترین کتاب‌های تبلیغات دیجیتال ایران و جهان 7بازاریابی افیلیت در حال حاضر رویای همه است و اگر این کتاب را از طریق قلب دنبال کنید، صادق است. بله، همه به آنچه انجام می دهید علاقه نشان نمی دهند. اما شما به همه احتیاج ندارید. شما فقط به افرادی که به کالاهایی که تبلیغ می کنید علاقه مند هستید. اینجاست که هدف قرار دادن مخاطب به مرحله اجرا در می آید. این حتی در مرحله بهینه سازی مهم است زیرا اگر تبلیغات را اجرا می کنید، باید بدانید که چه کسی می خواهید تبلیغات را نشان دهید. اگر تبلیغات را به افراد اشتباهی نشان دهید، هیچگونه تغییر مخاطب و در نتیجه فروش نخواهید داشت. اما با تکنیک های هدف گذاری صحیح، می توانید درآمد پایدار کسب کنید. و وقتی این کار را کردید، دیگر به عقب نگاه نمی کنید.

بهترین چیز در مورد این کتاب این است که مخصوص افرادی که تازه شروع به کار می کنند، نوشته شده است. بنابراین، شما هر چیز اساسی را که با جزئیات مورد بحث قرار گرفته است خواهید یافت. حتی اگر تاکنون در مورد بازاریابی سهامداران نشنیده باشید، می توانید به راحتی با این کتاب نتایج خوبی کسب کنید! بعداً از نتایج استفاده می کنید. این کتاب در تمام مدت شما را با انگیزه حفظ خواهد کرد و همچنین به تمام مشکلاتی که ممکن است در سفر با آن روبرو شوید و چگونه می توانید با آنها مبارزه کنید، پرداخته است. همچنین در مورد اشتباهات متداول که توسط بازاریابان وابسته به جوانه زدن مرتکب می شوند صحبت می کند. با چنین دانش جامع در مورد بازاریابی شرکت های وابسته، فقط در مدت چند روز مانند یک حرفه ای احساس می شوید.

منبع:
https://dmacourse.com/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *