ماژول توسعه رله PGM4 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX

ماژول توسعه رله PGM4 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX که به زبان ساده برای فعال و غیر فعال کردن یک مصرف کننده ( چراغ ، درب و … ) به کار می رود .این ماژول دارای 4 خروجی رله می باشد که هر کدام از رله ها دارای ( Com.N/C.N/O ) می باشند . هر کدام از این رله ها را می توانیم به صورت جداگانه در سیستم اعلام سرقت ( دزدگیر ) تعریف کنیم . امکان تعریف کردن فعال شدن رله با یک رویداد و غیر فعال شدن ان توسط یک رویداد دیگر و یا تایم از دیگر قابلیت های این ماژول می باشد . به طور مثال میتوان یک پروژکتور را به این ماژول متصل کرد و طوری برنامه ریزی کرد که در هنگام آژیر این پروژکتور روشن شده و با غیر فعال کردن سیستم اعلام سرقت ( دزدگیر ) پرژکتور خاموش شود .

ماژول توسعه رله PGM4 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX را می توانید تا فاصله 300 الی 900 متر توسط کابل ( 4 رشته سیم ) به کنترل پنل متصل کرد . با این قابلیت میتوانیم ماژول توسعه رله PGM4 را در هر کجا از پروژه نصب کرد . امکان تعریف بیش از 180 فرمان اصلی مختلف برای فعال و غیر فعال کردن رله از قابلیت های این ماژول می باشد .

ماژول توسعه رله PGM4 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX دارای رله هایی با کیفیت بالا و دوام زیاد می باشد و تا 5 آمپر توان این رله ها می باشد ولی برای استفاده برای مصرف کننده های 220 ولت نوصیه می شود که از رله کمکی با توان بیشتر استفاده شود .

طراحی زیبا و کیفیت ساخت ماژول توسعه رله PGM4 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX باعث شده کار با سیستم اعلام سرقت و یا همان دزدگیر برای شما لذت بخش باشد . طول عمر زیاد کلیه تجهیزات شرکت پارادوکس کانادا PARADOX از جمله ماژول توسعه رله PGM4 خیال شما را تا سال ها بابت تعویض و یا تعمییر آنها آسوده می گذارد .

ماژول توسعه رله PGM4 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX بیشترین استاندارد های جهانی در بین ریموت کنترل های دزدگیر در دنیا را داراست به طوری که تمامی گرید های مربوط به سیستم های حفاظتی را دارد  و می توان آن را برای مکان هایی با درجه حفاظتی بالا استفاده کرد.

در کل اگر می خواهید چراغ ، قفل برقی ، درب پارکینگ و یا هر مصرف کننده ای را به سیستم اعلام سرقت ( دزدکیر ) خود وصل کنید بی شک ماژول توسعه رله PGM4 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX یک انتخاب بسیار خوب و کاربردی برای شما می باشد .

شرکت پارادوکس سرویس نماینده رسمی ماژول توسعه رله PGM4 دزدگیر شرکت پارادوکس کانادا PARADOX در ایران .

منبع:
https://paradox-service.ir/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *