فصل سوم سریال Mandalorian در حال ساخت است – نوا نیوز –هر لحظه با اخبار فناوری

درحالی که هنوز فصل دوم از سریال Mandalorian منتشر نشده اخبار حاکی از توسعه فصل سوم این سریال محبوب توسط دیزنی و لوکاس فیلم دارند.

سریال Mandalorian اولین سریال لایو اکشنی است که در دنیای جنگ ستارگان قرار دارد. اولین فصل از آن به یکی از پرمخاطب‌ترین برنامه‌های تلویزیونی در سال 2019 تبدیل شد. بدیهی است که سرویس استریم دیزنی پلاس سفارش ساخت فصل دوم را داده باشد. فصل دوم در اواخر سال از راه خواهد رسید. دیزنی و لوکاس فیلم همین حالا نیز برای آینده این سریال امیدوارند. فصل سوم از سریال Mandalorian نیز همین حالا در حال ساخت است.

طبق اخبار منتشر شده از افراد نزدیک به این سریال، تایید شده است که سازنده و تهیه‌کننده جان فاورو برای مدتی بر روی فصل سوم این سریال کار کرده است. همان منبع درباره بخش هنری این سریال نیز گفته است که به رهبری داگ چیانگ معاون لوکاس فیلم و مدیر اجرایی واحد خلاقیت این استودیو  ساخته خواهد شد. او در چند هفته گذشته بر روی قسمت هنری فصل جدید کار کرده است.

فصل دوم از سریال Mandalorian در اوایل سال جاری فیلم‌برداری خود را طی یک فرایند طولانی در تولید برای نمایش در پاییز آغاز کرده بود. این کار تیم خلاقیت پشت این سریال را برای شروع ساخت قسمت بعدی متوقف نکرده، مخصوصا اگر دیزنی به آینده سریالی مطمئن باشد. بیایید صادق باشیم در این مرحله دیزنی واقعا دلیلی برای نگرانی از این سریال ندارد. یک منبع نزدیک در این باره گفت:

ما به تازگی پیش تولید فصل سوم از سریال Mandalorian را آغاز کرده‌ایم و به دنبال ماجراهای بیشتر برای مندلورین در فصل سوم هستیم.

فصل دوم از سریال Mandalorian با بازگشت ستارگانی مانند پدرو پاسکال (Pedro Pascal)، جینا کارانو (Gina Carano)، کارل ویترز (Carl Weathers) و جانکارلو اسپوزیتو (Giancarlo Esposito) همراه خواهد بود همچنین طبق اخبار جدید رزاریو داوسون (Rosario Dawson) نیز به بازیگران این سریال اضافه شده است.

[تعداد: 0   میانگین:  0/5]

منبع:
https://.ir/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *