سریال Fallout توسط سازندگان سریال Westworld در دست ساخت است | پی اس ارنا

طبق گزارشی از سایت Variety، کمپانی آمازون اعلام کرد که سریال تلویزیونی Fallout توسط سازندگان سریال Westworld، جاناتان نولان و لیزا جوی در دست ساخت قرار دارد.

شرکت Bethesda Game Studios در ساخت این سریال دست خواهد داشت و تاد هاوارد، کارگردان این سری، به عنوان تهیه کننده روی این سریال کار می‌کند. جاناتان نولان و لیزا جوی در یک اعلامیه گفتند:

Fallout یکی از بزرگ‌ترین فرنچایزهای تاریخ است. هر قسمت از این داستان خارق‌العاده ساعت‌ها وقتی را از ما گرفته است که می‌توانستیم با دوستان یا خانواده خود بگذرانیم. پس ما بسیار هیجان زده‌ایم تا با تاد هاوارد و بقیه تیم سازنده بازی‌های Fallout همکار شویم تا دنیای بزرگ، آخرالزمانی و تاریک این بازی را به تلویزیون‌های شما بیاوریم.

تاد هاوارد نیز در یک بیانیه گفت:

در طی دهه گذشته، ما به‌دنبال راه‌های زیادی برای ایجاد گردن تجربه‌ای جدید از سری Fallout در فرم سریال بودیم. ولی از وقتی که چند سال پیش با جاناتان و لیزا صحبت کردم کاملا روشن بود که آن‌ها افراد درست برای این کار بودند.

فرنچایز Fallout یک سری RPG است که در یک دنیای آخرالزمانی جریان دارد، دنیایی که توسط انفجار بمب اتمی به‌وجود آمده است. کمپانی Bethesda این IP را در سال 2007 از Interplay خرید و آن بازی نقش آفرینی ایزومتریک را به یک عنوان FPS توسط بازی Fallout 3 تبدیل کرد. قدم‌های بعدی Bethesda ساخت بازی‌های Fallout 4 و Fallout 76 بود.

هنوز اطلاعاتی از داستان سریال Fallout یا بازیگرانش منتشر نشده است، پس هنوز مشخص نیست که جاناتان نولان و لیزا جوی قصد ساحت یک اقتباس داستانی از بازی Fallout دارند یا این که می‌خواهند یک داستان جدید را در دنیای فال اوت تعریف کنند.

  تحلیل اتفاقات قسمت دوم از فصل سوم سریال Westworld

برچسب ها: FalloutWestworldآخرین اخبار سینما و تلویزیون

download Link Mp4

منبع:
https://psarena.ir/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *