ساخت فیلم صنعتی | تبلیغاتی | تجاری

فیلم صنعتی تبلیغاتی ویدئو یا کلیپ کوتاهی است که اغلب به نمایش فعالیتها ، تولیدات ، محیط‌های اداری و فضاهای مربوط به خط تولید کارخانه جات و شرکتها میپردازد. فیلم‌های صنعتی کاربرد تبلیغاتی هم دارند و میتوانند در پرزنت‌های داخلی و خارجی شرکت‌ها و همچنین نمایشگاها و همایش‌ها به نمایش درآمده و معرف بهتری برای برند مورد نظر باشند.

استدیـو خانه عکس و طرح به پشتوانۀ هنر و خلاقیت در زمینه هـــای نویسندگی خلاق، کارگـردانی، تدوین، موسیقــی و صداگذاری و دیگر عوامل مهم تولید فیلم تبلیغاتی و فیلم صنعتی و نیز به کمک امکانات و تجهیزات فنی پیشرفته، امکان ارائۀ انواع محصولات تصویـری با کیفیت مناسب و قابل رقابت با نمونه های خارجــی را داراست.

خدمات واحد تولید ویدئوهای صنعتی تبلیغاتی استدیو خانه عکس

– جلوه‌هـای ویژه کامپیوتری- ساخت موسیقـی- تولید انواع تیـزرهای تبلیغاتـی- پویا نمایـی ( انیمیشن‌سـازی ) از ایده تا اجرا- تولید فیلم‌هـای صنعتـی- تصویر‌بـرداری با تجهیزات حرفــه‌ای- خدمات تدویـن فیلم- ساخت کلیـپ تصویـری شما میتوانید به محتوی صفحات وب سایت رای داده و نظر ارزشمند خود را ثبت نمایید. ساخت فیلم صنعتی | تبلیغاتی | تجاریRated 4.87/5 – Based on 339 Votes Thank you for rating this article.
download Link zip

منبع:
https://www.khaneyeax.com/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *