دوره تدوین فیلم سینمایی – آموزشگاه عکاسی دیدنگار

دوره تدوین فیلم سینمایی

دوره تدوین فیلم سینمایی: با نگاهی به تاریخ سینما می توان به این نتیجه رسید که در مقطعی از زمان، سینما به عنوان بیانی نو و هنر مطرح شده است. به همین واسطه مهارت در تدوین و قابلیت‌های نا محدود آن بسیار مورد توجه قرار گرفته است. این مهارت توسط ادوین اسپورتر, با تدوین فیلم زندگی یک آتش‌نشان آغاز شد. اوج و بلوغ این مهارت با گریفیث و مکتب مونتاژ روسی نمایان شد. وبینار تدوین فیلم با هدف آشنایی علاقمندان به زیبایی شناسی خلاقانه در تدوین طراحی شده است.

تدوین یکی از جذاب ترین و ارزشمندترین مراحل ساخت فیلم سینمایی یا کوتاه است. در این مرحله، تمامی اجزای فیلم، از راف کات ها گرفته تا اصوات در کنار هم قرار می گیرند. تدوینگر با مهارت و توانایی خود با توجه به نسبت روند فیلمنامه و دکوپاژ کارگردان، تصمیم می گیرد این اجزاء را چگونه به در کنار هم قرار داده و فضایی بی نظیر خلق کند.

این روزها افراد بسیاری در این زمینه به صورت حرفه ای فعالیت می کنند، از ساخت ویدیو های کوتاه گرفته تا فیلم های طولانی سینمایی شاخص نیازمند یک تدوین مناسب است. علاوه بر علاقه و استعداد، توانایی شناخت اجزای اساسی فیلم و کسب مهارت در پیاده سازی جلوه ها و اصوات در کنار هم نیازمند آموزش حرفه ای و تجربه کافی است. آثار شاخص و ماندگار نتیجه تلاش و مهارت گروه فیلمسازی است. تدوینگران به عنوان بخشی از این مجموعه نقش به سزایی در منحصر بفرد بودن یک اثر استثنایی دارند. بعد از گذراندن این دوره زیر نظر اساتید برجسته، هنرجویان می توانند به صورت حرفه ای وارد بازار کار شوند و درآمد خوبی کسب کنند.

سخن استاد: این دوره استثنایی با هدف آموزش و آشنایی هنرجویان با تکنیک ها و مبانی زیبایی شناسی هنری برنامه ریزی شده است. که شامل برسی رنگ, نور, فرم, و تمامی عناصر تصویری تاثیر گذار در مفاهیم است.

ما در دوره تدوین فیلم سینمایی به ‌صورت کاملاً حرفه ای و تخصصی طی 8جلسه به شما آموزش خواهیم داد :

ارزش‌ ها و کارکرد های تدوین فیلم
مراحل و فرآیند تدوین
مکتب های مونتاژ
حفظ تداوم از طریق تدوین
قوانین ورود و خروج از کادر
تدوین صدا, قوانین برش
انتقالات صوتی و تصویری
جامکات و روش های مهارت تدوین

 

شرکت در دوره تدوین فیلم پیشنهاد ویژه‌ آموزشگاه فنی و حرفه‌ای دیدنگار برای تدوینگران و علاقمندان در این زمینه می‌باشد.

*این دوره با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد.*

 

مزیت‌های دوره های آموزشگاه عکاسی دیدنگار

اساتید مجرب: آموزشگاه دیدنگار با داشتن اساتید دانشگاهی، حرفه ای و نامی، اطلاعات مفید و کاربردی را هم به صورت تئوری و هم عملی و مهارتی در اختیار هنرجو قرار می دهد.
ارائه مدرک معتبر: اعطای گواهینامه داخلی معتبر با مهر فنی حرفه ای و مدرک فنی و حرفه ای در صورت نیاز و درخواست هنرجو.
خدمات: استفاده از آتلیه مجهز و حرفه ای در طول زمان آموزش.

 

آکادمی دیدنگار مشتاقانه در انتظار شماست.
آموزشگاه فنی حرفه‌ای عکاسی دیدنگار : ۷۷۶۱۴۴۱۲  – ۰۹۳۸۶۵۷۵۰۳۴

download Link Mp4
download Link Mp4
download Link Mp4

منبع:
https://www.didnegar.com/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *