داماد خانوده قتل عام شده کنگانی جزییات دردآوری را فاش کرد

در حال بارگذاری...

منبع : سایت آپارات : https://www.aparat.com/v/VWsCg

ا گذشت یک روز از تراژدی تلخ کنگان رفته رفته ابعاد این جنایت خونین فاش می‌شود شنیده هاحاکی از آن است که قتل 2 شب گذشته یک مرد بوشهری به قاتل حادثه قتل عام خانوادگی منتسب است.محله گوده در شهرستان کنگان از سال 1377 (ع.ب) عامل جنایت قتل و عام خانوادگی شب گذشته را روانی صدا می ‌کردند.قتل عام خانوادگی در کنگان / 6 نفر کشته شدندبا گذشتن یک روز از قاتل عام خانوادگی در کنگان ابعاد این جنایت فاش شد پنجشنبه 28 اسفند ماه در آخرین لحظات سال جاری (ع.ب) قاتل بی رحم بوشهری با سلاح کلاشینکف 6 نفر را از سن 13 تا 70 ساله را به رگبار گلوله بست.

قاتل (ع.ب) در سال 73 با چاقویی یکی از دختر عمو های خود را به قتل رساند او سال پیش پس از 20 سال حبس به جرم قاچاق مواد مخدر در کشور قطر به ایران اخراج شد.

پشت پرده تیراندازی در کنگان / حمام خون به راه افتادقاتل پس از بازگشت به ایران و نامز کردن با دختر خانواده به قتل رسیده و به مشکل خوردن با خانواده نامزدش نقشه شومی در مغز شیطانی خود کشید. ساعت 21 شب گذشته قاتل با سلاح کلاشینکف وارد خانه نامزدش شد و حمام خون راه انداخت او، مادر بزرگ، 3 دختر به نام زهرا، حدیده … و مرد خواستگار یکی از دخترهای خانواده را کشت و متواری شد.

در این بین یک مرد از اهالی محل گوده برای دستگیری قاتل وارد عمل می‌شود که او هم مانند آن 4 زن و مرد به قتل می‌رسد 2 شب گذشته قبل از این قتل عام خانوادگی مرد دیگری که گفته می‌شود قاتلش (ع.ب) به قتل رسید.

پس از گذشتن یک روز از این تراژدی تلخ ماموران پلیس آگاهی قاتل شناسایی کردند اما تا این لحظه موفق به دستگیری وی نشده اند.

شناسایی قاتل بی رحم در کنگان / او 7 نفر را به قتل رسانده است
داماد خانواده در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار رکنا، اظهار کرد : قتل ناموسی بوده است (ع.ب) پس از آزاد شدن از زندان به بوشهر باز می‌گردد و دست به قتل عام خانوادگی می‌زند.

وی ادامه داد : او سال 1373 دخترعموی خود را با ضربه چاقو به قتل رسانده بود که با گذشت اولیای دم از طناب دار نجات یافت و به جرم قاچاق مواد مخدر به 20 سال زندان در قطر محکوم شد او پس از گذراندن مدت زمان حبس خود از قطر اخراج و به ایران بازگردانده شد.

وی افزود : قاتل لحظه ای که با سلاح کلاشینکف وارد خانه نامزدش شد دست به جنایت خونینی زد او 6 نفر را به قتل رساند 4 زن و 3 مرد که رده سنی آن ها از 13 سال شروع می‌شود و تا 70 سال می‌رسد.

وی ادامه داد : تا این لحظه قاتل توسط پلیس شناسایی شده ما تمام اطلاعات خود را به پلیس داده ایم اما تاکنون وی دستگیر نشده است.

دانلود ویدیو با کیفیت 144P از آپارات
دانلود ویدیو با کیفیت 240P از آپارات
دانلود ویدیو با کیفیت 360P از آپارات
دانلود ویدیو با کیفیت 480P از آپارات
دانلود ویدیو با کیفیت 720P از آپارات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *