تعمیرات موبایل شیائومی|تعمیر گوشی Xiaomi در تهران|مرکز تخصصی و نمایندگی موبایل امداد

مختصری در مورد برند شیائومی

شیائومی یک برند نسبتا معروف در زمینه ی گوشی های هوشمند است که در تولید طیف گسترده ای از سایر محصولات نیز دست دارد. در این نوشته قصد داریم این شرکت و محصولات آن را به شما معرفی کنیم. شیائومی در سال 2010 توسط شخصی به نام لی جون به همراهی 6 شخص دیگر تاسیس شد. شیائومی در حال حاضر 15 هزار نیروی کار دارد که اغلب آنها در شهر پکن و سایر شهرهای چین قرار دارند. دفتر مرکزی این برند نیز در شهر پکن قرار دارد. البته تعدادی از نیروی کار شیائومی در کشورهای هند، تایوان، اندرونزی و هنگ کنک قرار دارند. در حال حاضر شیائومی با ارزش 46 میلیارد دلار چهارمین استارتاپ با ارزش جهان محسوب می شود. تنوع محصولات آن از گوشی های هوشمند تا تلویزیون و روتر و گجت های پوشیدنی گسترده است.

مرکز نمایندگی تعمیر گوشی شیائومی در تهران

نمایندگی تعمیر گوشی شیائومی در تهران یک مرکز تخصصی است که دارای واحد های تخصصی تعمیرات گوشی شیائومی می باشد. این مرکز قابلیت حل کردن تمامی مشکلات بوجود آمده در گوشی های شیائومی را دارا می باشد چرا که دارای پیشرفته ترین ابزارهای تعمیر می باشد و تمامی استاندارهای لازم در هنگام تعمیرات رعایت می شود. لازم به ذکر است تمامی فعالیت های تعمیراتی این مرکز در تهران با ضمانت معتبر ارائه می شود و نمایندگی تعمیر گوشی های شیائومی یک مرکز مجاز در زمینه ی تعمیران موبایل می باشد.

ممکن است در مواجهه با خرابی گوشی های همراه خود به مراکز تعمیر غیرمعتبر مراجعه کنید. توصیه می کنیم از این کار دوری کنید چرا که در طولانی مدت مشکل گوشی شما تشدید می شود. جز تعهدات تعمیرکاران مرکز تعمیر شیائومی است که گوشی همراه شما را مطابق استاندارهای لازم در هنگام تعمیرات تعمیر کنند و تمامی مشکلات گوشی همراه شما را رفع کنند.

download Link Mp4

منبع:
https://mobileemdad.com/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *