برسی باگ امنیتی کیف پول jaxx

برسی باگ امنیتی کیف پول jaxx : کیف پول ها وظیفه مهمی در حفظ و صیانت از ارز کاربران را بر عهده دارند. این کیف پول ها را به راحتی بر نسخه دسکتاپی ویندوز و یا تلفن همراه ها می توان نصب نمود و از ارزهای خود به راحتی مراقبت کرد.

اما مشکل امنیتی کیف پول jaxx مشکلی جدیدی است که پیش روی کاربران قرار گرفته است، و آن اینست که افراد غیر می توانند به صورت مستقیم و یا با استفاده از یک ریموت جمله پشتیبانی مخصوصی، که هر کیف پول دارد را متوجه شوند و آن را استخراج نمایند و در حقیقت آن را بدزدد، که به هیچ عنوان برای کاربران خوشایند نخواهد بود.

مطالعه بیشتر:معرفی تعدادی از بهترین و امن ترین کیف پول های ارز اتریوم ۲۰۱۹

کیف پول jaxx

jaxx (جکس) یکی از بزرگترین کیف پول های دیجیتالی چندمنظوره بوده، که توسط شرکت Decentral راه اندازی شده است. این کیف پول بیشتر از هفت ارز دیجیتالی را حمایت می نمایند و در بین کاربران به خاطر طراحی بسیار خوب، رابط های ساده کاربری و امکانات دیگر به شهرت زیادی دست یافته است. و علاوه بر نگهداری از ارزها امکان ارسال و دریافت چند ارز مختلف دیگر را می دهد.

برسی مشکل امنیتی در والت jaxxبرسی مشکل امنیتی در والت jaxx

رخنه امنیتی در jaxx

یکی از مهم ترین ویژگی که یک کیف پول باید داراباشد امنیت آن است. تا افراد با خیال راحت از آن استفاده کنند. اما مشکل اساسی جدیدی که برای تمامی استفاده کنندگان در این کیف پول وجود دارد؛ استفاده از یک کلید رمزنگاری شده مستقیم است که به هیچ عنوان مناسب به نظر نمی رسد و به افراد دیگر این اجازه را می دهد تا جمله پشتیانی را به راحتی از محل ذخیره دریافت کنند و به سپرده ها دسترسی یابند.

آن چه کاربران را بیش از اندازه نگران کرده اینست که آیا این مشکل قابل حل بوده یا خیر؟ البته راه حلی برای نسخه دسکتاپی ویندوز، پیشنهاد شده که توان حفاظت از جمله پشتیانی را دارد و فقط کافیست پوشه ای که برنامه در آن و بر روی صفحه نمایش قرار دارد را در filesystem (فایل سیستم) رمزگذاری شده حفاظت نمود. تا هیچ کس به سپرده های اشخاص دسترسی پیدا نکنند.

برسی مشکل امنیتی کیف پول jaxxبرسی مشکل امنیتی کیف پول jaxx

 

هر چند هنوز برای حل مشکل این کیف پول متعلق به افزونه مرورگر راه حلی وجود ندارد و این شرکت تاکنون، به فکر حل مشکل هم نبوده است. پس عاقلانه است که از دیگر کیف پول های مطمئن استفاده کرد. تا هیچ نگرانی از بابت دزدیده شدن اطلاعات وجود نداشته باشد.

برچسب‌هاهشدار

منبع:
https://www.bazarbtc.com/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *