آتلیه عکاسی مینیاتور – عروس ایرانی

آتلیه عکاسی مینیاتور دارای خدمات حرفه ای عکاسی و فیلمبرداری عروس می باشد. از ویژگی های مثبت استودیو مینیاتور می توان به فضای بزرگ با دکور جدید و شیک، کادر مجرب بانو، تجهیزات پیشرفته و حسن خلق پرسنل اشاره نمود. سطح قیمتی اتلیه مینیاتور در محدوده متوسط به بالاست.

هم اکنون توجه شما را به برخی نظرات درخصوص آتلیه عکاسی مینیاتور جلب می کنیم:

97/11/23: من شهریور امسال عروس آتلیه عکاسی مینیاتور بودم. هرچقدر ازشون تعریف کنم، کم گفتم. از لحظه ورودمون برای بازدید اتلیه تا اتمام عروسی با اخلاق و رفتار خوبشون خصوصا خانم و اقای شمس ما رو همراهی کردن.

97/04/17: من حدود 3 ماه پیش مراسم ازدواجم با استودیو مینیاتور بود. از لحظه ورودم به آتلیه، برخورد گرم کارکنان رو دیدم. مدیریت آقای شمس خیلی خوب و با آرامش، ما رو برای انتخاب منوها راهنمایی کردند. از لحاظ فیلم و عکس مراسمم، بسیار راضی هستم. مهمترین مورد، کیفیت بالا فیلم و عکسم بود.

96/10/30: دکورهای آتلیه مینیاتور شیک و بروزه. برای عروسی و اسپرت هم اینجا بودم. انقدر خوش اخلاق بودن که اصلا خسته نشدیم. آقای شمس عکس های ما رو گرفت که خیلی دید قشنگی داره و سوژه های عالی رو از دست نمیده. با توجه به زمان کمی هم که ما تو روز عروسی داشتیم، ما رو به بهترین و نزدیکترین باغ و عمارت خصوصی بردن. به نظرم هزینه ای که کردیم هم میارزید.

96/09/05: من وقتی رفتم آتلیه عکاسی مینیاتور، اولین چیزی که خیلی باعث شد حس خوبی بهش پیدا کنم این بود که یه پارکینگ زیر ساختمان آتلیه هست که ماشینمون رو راحت اونجا پارک کردیم. شوهرم از این موضوع خیلی خوشش اومد.

96/08/16: من رفتم استودیو مینیاتور رو دیدم. اول از همه از برخوردشون بگم که خیلی خوب بود. وقتی ما رفتیم یه عروس داشتن که ما منتظر اقای شمس شدیم. اولش یه البوم دادن که من زیاد خوشم نیومد و خیلی روتوش داشت. اقای شمس گفتن خودشون اینجوری خواستن. بعدشم دو تا البوم دیدیم. یکی دیگه هم تازه از چاپخونه اوردن، باز کردن دیدیم. خوب بودن به نظرم. دکورشون هم خوب بود. فیلم هم نشونمون دادن، به نظرم خوب بود، نه خیلی اکشن بود نه خیلی اروم.

96/08/05: ممنونم از خانم شمس و همسرشون. واقعا زوج با اخلاق و هنرمندی هستن. من امروز بعد از ده ماه که از عروسیم گذشته بود، تونستم برم برای عکس اسپرت. خیلی خوش گذشت، ژست های خانم شمس عالی بود. به نظرم قیمت کارشون هم منطقی و معقول هست.

96/05/03: من شنبه رفتم آتلیه عکاسی مینیاتور. زمان ورود، آقا و خانم شمس خیلی تحویلمون گرفتن، گرم و صمیمی. از دکورها بگم که واقعا محشر و تکه، خیلی با ذوق و سلیقه کار شده. نمونه کارهاشون عالی بود. من سه تا دیگه اتلیه رفتم، واقعا به پای مینیاتور نمیرسن، چه از لحاظ کیفیت و چه قیمت. آقا و خانم شمس هم سر قیمت و اشانتیون تا تونستن باهامون راه اومدن و قرارداد بستیم.

95/04/21: من دیروز به اتفاق همسرم رفتیم استودیو مینیاتور. خیلی خوب بود. یه کلیپ برامون گذاشتن اینقدر قشنگ بود، گفتم من همین رو میخوام. قرارداد بستیم با یه قیمت باور نکردنی. اینجا خیلی قیمت های خوبی گذاشته بودن. سالن شون مثل دریا بزرگ بود، فکر کنم 300 متر میشد. مدیرش هم آقای شمس بود به همراه خانم مهربون و خوش برخوردشون خانم اسدی. خلاصه که هم من، هم همسرم راضی و خندون اومدیم خونه و خیالم از بابت آتلیه راحت شد.

94/06/03: عروسی من 22 مرداد با اتلیه مینیاتور بود. عکس هامون خیلی خوب شدن، لذت می برم از دیدنشون. تنوع عکس ها و سبک شون خیلی عالی و متفاوته با بقیه آتلیه ها. آتلیه مینیاتور همه چیزش عالی بود. خانم شمس زحمت عکس اسپرت هامون رو کشیدن و عکس و فیلم عروسیمون هم خانم زنجانی و آقای محمدی زحمت کشیدن. خیلی هم اخلاق شون خوب بود. آقای شمس همه جوره با ما کنار اومدن. قیمت هاشون هم خیلی خوب بود. خیلی از عکس هامون راضی هستم.

93/11/14: مراسم دخترخاله من با آتلیه عکاسی مینیاتور بود. ما دیروز رفتیم خونشون و فیلمش رو دیدیم. به نظر من خیلی خوب و خاص شده بود. دخترخالم 6 تا ساقدوش داشتن که کارشون توی یه عمارت سفید خیلی خوشگل انجام شده بود. انتخاب آهنگ های فیلم شون خیلی خوب بود و به تصویرها خیلی می خورد. فیلم مراسم شون با کرین بود که توی بعضی از صحنه ها کرین شون 360 درجه می چرخید و همه مهمون ها انگار رفته بودن رو هوا. آلبومشون به نظرم خیلی فانتزی و باحال بود و سبک شادی داشت. خیلی راضی بودن و می گفت با این قیمت واقعا از کارهایی که تحویل گرفتن، راضی بوده. درضمن به خاطر معرفی مینیاتور به دخترخالم، یه عکس شاسی به من که معرف شون بودم کادو دادن.

منبع:
https://arusirani.ir/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *